Protected: Co-governance platform tackles concern of person with disabilities in Vaqarr

.

MIRËMËNGJES 😀 dhe me vizitën e Anjezës në shtëpinë e Gëzimit, për të treguar një nga qindra hallet e njerëzve të zakonshëm që zgjidhim çdo muaj, larg vorbullës së kazaneve të politikës e medias, falë Platformës së Bashkëqeverisjes shqipëriaqëduam.al, ju uroj një fundjavë të qetë🌹

Posted by Edi Rama on Friday, December 7, 2018
This content is password protected. To view it please enter

Our news wire service in English and French is reachable through [email protected] or phone number +355 4 22355823.

Existing Users Log In